Отримай доступ до українських конференцій з Helpteam for event`s

Helpteam for event's

Привіт, друзі!

Ініціатива бізнес-інкубатора GrowthUP  “Helpteam for event’s” має на меті допомогти усім охочим студентам\молодим підприємцям потрапити на масштабні українські конференції, форуми, семінари (можна продовжувати і продовжувати, думаю, ви розумієте) у складі своєї команди.Справа в тому, що охочих (це я вже кажу з власного – незначного досвіду) предостатньо. Частіше за все вони з’являються за день, або безпосередньо перед початком заходу і пропонують свою допомогу за можливість потрапити всередину. Але в такий час волонтери вже набрані і знайомі зі своїми обов’язками. Тож, доводиться відмовляти.

На противагу цьому, організатори заходів активно шукають “допомогу” і залучають малознайомих і часто не дуже відповідальних. Що потім суттєво відображається на якості допомоги.

Саме для таких небажаних ситуацій з одного боку і допомоги “спраглим” з іншого й було створено “Helpteam for event’s“.

Для того щоб потрапити в склад нашої команди слід прочитати умови та заповнити форму на сайті helpteam.org.ua. У відповідь прийде підтвердження реєстрації, а далі залишається чекати пропозицій.

Організаторам (для долучення до проекту) та тим, у кого є що сказати, прохання писати листи на адресу [email protected] або в коментарях до цього запису.

Дякую, що читаєте!

Leave a Reply