Як “Боґини IT” шопінгом займалися

Богини IT & Zakaz.ua

Сподіваюся, ви мені пробачите, що так довго не писав про прекрасних дівчат та день проведений в їхньому товаристві. Для тих, кому заголовок нічого не каже поясню: кілька місяців тому народився проект “Боґини IT” – фотосет, в якому взяла участь наша прекрасна половина, що має пряме відношення, до любого нам ІТ. На люди він презентувався на одному із краштестів, а поширювався у соціальних мережах, через лайкання фотографій на facebook. Чудова ініціатива, чудовий фідбек! Позирити на красу можете там – http://www.facebook.com/Bogini.IT

Щодо нового фото-проекту богинь та Zakaz.Ua & Єгор Анчишкін, то він народився завдяки невеличкому фото. Скажу лише, що маю до того невеличке відношення, бо інакше не писав би цього посту і не було б тих приємних для мене кількох годин.

Ідея
Головним ідеологом виступала Віка Журбас, яка “горіла і запалювала” нас. Участь взяли: Таня Гриньова, Катя Царегородцева, Аня Петрова, Лєна Руденко і вже згадана вище Віка Журбас. Окрім того, була позакадрова команда: 2 фотографи, Юля Філіпповська та я :)
Головним чином ми хотіли показати, що шопінг приносить жінці задоволення хіба тоді, коли вона гуляє бутіком у пошуках нової білизни (це я так узагальнюю). А щодо “грубого шопінгу” – покупок продуктів, напоїв, посуду, позитивні емоції, зазвичай, відсутні. Доводиться просити чоловіків, друзів, хлопців… про допомогу. А якщо врахувати ще й фактор нестачі часу, то…
Тому Zakaz.Ua, чи радше сервіс, який він пропонує – дуже непогана альтернатива.

Спостереження
Абсолютно всі моделі одразу після переодягання вмикали свою креативність і кружляли магазином – тільки встигай їх фотографувати. Надзвичайно активні, надзвичайно відкриті до моделювання різноманітних ситуацій з залученням сторонніх людей, додаткових аксесуарів… Звісно, це ви зможете побачити на фотографіях, тому обіцяю одразу ж відписатися, як вони з’являться!

А знаєте що вони змогли зробити для мене? Ось уже  тиждень пройшов з того моменту, а коли я якимось чином згадую про них – одразу ж посміхаюся. Тому, окрім щирої подяки за ті чудові години, я дякую ще й за можливість відтворювати свої емоції коли показую іншим результат нашої спільної роботи.

Окремо хочеться згадати (уже не раз з респектами) найжіночніший (і це я абсолютно щиро) магазин Sister’s (Межигірська,12) та надзвичайно витривалу візажист-чарівницю Євгенію Янишевську!

Перша пташка – відеосюжет
Це своєрідний тізер, який добре підсумовує роботу і показує ті грані, яких ми торкнулися. Звісно, багато чого ви там не побачите (та й навіщо воно вам?), але посміхнутися доведеться не раз :)

Leave a Reply