Коломийські підприємці та інтернет

Кілька тижнів тому задумав невеличкий проект для Коломийського району з комерційною складовою. Для того щоб не витрачати власні гроші на просування і знаючи кілька успішних прикладів реалізації подібного, за допомогою кількох десятків Івано-Франківських бізнес-каталогів склав перелік підприємців та підприємств району з телефонами і адресами електронних поштових скриньок.

Беручи до уваги щомісячні звіти про поширення інтернету в регіонах і те, що кількісно аудиторія вже давно перейшла  позначку 10 млн, я одразу ж склав свою пропозицію в електронному варіанті і почав розсилати на електронні скриньки. Логіку моїх дій легко прослідкувати: інтернет у Коломиї та районі є (щодня нові знайомі додаються в друзі Вконтакті), він стабільний, підприємці – це, зазвичай, люди інновацій, тому комп’ютерами користуються давно. Відповідно, якщо вони вказують свій email у якості каналу для зв’язку, то вони знають що це і для чого воно призначене. До речі, пошта була зазначена, за моїми оцінками, лише у 40%.

Так от, два тижні пройшло (за цей час мені вдалося реалізувати проект), а відписали мені 3 людей (10%) з 30 надісланих листів. Крім того, 3 листи повернулися, бо пошта явно мала неадекватну комбінацію букв. Половина надісланих листів адресувалася рекламним агенціям, агенствам нерухомості та приватним садибам.

Наголошую, вся інформація була взята з бізнес-каталогів, де розміщення коштує від 400 до 1000 грн на рік. Звертаю увагу, що 2012 тільки почався, а бізнес-каталоги виглядають достатньо живими, щоб скидати все на застарілі дані.

Так і працюємо.

Leave a Reply