Мандрівний Startup Crash Test: СМП – 2012 (Росія, м. Ярославль)

СМП-2012 (Дьоміно)

Startup Crash Test – улюблена неформатна тусовка ІТ-підприємців Києва, Львова, Харкова, Одеси, Мінська, Санкт-Петербурга та Москви знову помандрує, а на цей раз помандрую і я з ним.

Не вперше краштест буде проводитися в рамках іншої великої події, адже у серпні 2011 ми вже робили це на Odessa Camp. Та цього разу масштаби куди серйозніші та й дорога суттєво довша. Тижнів зо три тому до нас постукали організатори російського форуму підприємців СМП-2012 (“Стратегія.Місія.Перспектива”), які збирають учасників практично звідусюди на триденний “марафон” і запросили покраштестити їхні проекти на місці.Подія відбуватиметься на території Центру спорту і відпочинку “Дьоміно”, що в Ярославльських краях. На сайті ЦСіВ сказано, що це одне з найживописніших місць на території Росії, розташоване на березі Волги. Очі розбігаються: фінські котеджі, лижні траси, катки, снігоходи, сучасний прес-центр. Окрім того, на території взимку проводять кубки світу по лижних гонках, а влітку – опенейр фестивалі. За бажання можете погортати сайт – demino.com.

Отже, стартує все в п’ятницю, 10 лютого і закінчиться – 12 лютого, в неділю. Зокрема, програма розділена на три потоки: для студентів і підприємців-початківців, для працюючих у бізнесі давно та для ВІП-гостей. За великим рахунко часто потоки будуть перетинатися.

Власне, Startup Crash Test відбудеться в останній день роботи форуму – 12 лютого. Будемо слухати проекти з 10 години ранку. Дуже задоволений, що приїду в п’ятницю, бо зможу зустрітися і прослухати всіх презентантів, можливо підкажу щось корисне кожній команді по презентаціях.

Варто також відзначити, що влада приймає надзвичайно активну участь в організації (що для нас має здаватися дивним) – представники є як серед експертів так і серед наставників.

Якщо буде інтернет (щиро надіюся), то буду твітити і кидатися фотками :)

Постовий: Віднедавна, я падкий до їдеї покататися на великій красивій яхті. Але у мене вже з’явилося кілька можливостей, тому не пропаду. А вам пропоную зазирнути в  яхт клуб у Києві, можливо підбирете собі тур, чи запишитеся в школу капітанів.

 

 

Leave a Reply