Ходив у гості до coffeeblog.in.ua

Опришок в гостях у coffeeblog.in.ua

Я обожнюю тематичні блоги. На більшість з них підписуюся тому, що знаю захоплення авторів та розумію вартість їхнього контенту для себе. Та є й інший підхід. Саме таким виключенням стали для мене автори затишного “кавового бложика” coffeeblog.in.ua. Сергій та Лєра пишуть про каву, її приготування, обладнання з індустрії, смачні рецепти та роблять чудові огляди стаціонарних і мобільних кав’ярень.

Признаюся, я не люблю еспрессо, бо вважаю його надто міцним для себе. Але обожнюю лате, інколи п’ю капучіно. А завдяки цьому бложикові дізнаюся секрети його приготування та місця, де ці напої готують найкраще.

Крім того, нещодавно автори запросили мене відвідати Double Coffee та взяти участь у написанні матеріалу. Рубрика називається “Гість дня” і ви теж можете чудово провести час в компанії кавових експертів – пишіть їм [email protected]. Тверда п’ятірка обом за інформативну зустріч.

Що вийшло з наших відвідувань кав’ярні, читайте у матеріалі “Double Coffee – казнить, не миловать”.

Постовий: Ще один чудовий тематичний блог ведуть “задроти” про ігрові новини, але крім новин там зустрічаються ще й цікаві конкурси та класні фотки в моїй улюбленій рубриці “Дівчина дня”.

Leave a Reply