GrowthUP: нотатки на старті п’ятої сесії

Growthup, startups(photo)

Сьогодні стартувала сесія в бізнес-інкубаторі GrowthUP. Перший семінар, ніби точка відліку, був присвячений “Основам технологічного бізнесу”.

Я слухав цей семінар вже 3 раз, а це означає, що тези з’являлися в моєму блозі, тому зосереджуся на інших ключових моментах.

1. З кожним разом я все більше переконуюся, що підприємцеві, який слухає сесію варто приходити тоді, коли вже є сформована ідея та мінімальний прототип, бо тоді всі почуті нюанси одразу добре накладати на свій продукт, свій підхід, свої уявлення про розвиток. Більше того, маєш новий проект – пройди сесію знову, це дозволить пропрацювати пункти заново і більш точно, ніж орієнтуватися на свої записи у блокноті та розшарені слайди.

2. Було підмічено, що на прохання підняти руку тим, хто “читав цю книжку/ знає цю людину/ бачив це відео/ був на краштесті” і тд, відгукуються одні й ті ж люди. На мою думку, участь в житті спільноти – це дуже важливий етап розвитку. Тож, усім іншим – “хто не в курсі” – раджу не втрачати часу і долучатися, якщо збираєтеся затриматися тут надовго.

3. Денис Довгополий постійно стверджує, що після першого семінару велика частина аудиторії “зникає у невідомому напрямку”, злякавшись, чи передумавши лізти в цей бізнес. Приємно, коли людина, яка планувала відвідати тільки вступну частину, підходить і просить записати її на усі інші. Таке буває рідко, але це зворотній ефект.

4. Хлопці, що брали участь у Helpteam for events – нашій першій серйозній вилазці на PM Camp – отримали нагоду прийти і послухати цей семінар безкоштовно. Скористалися можливістю четверо. Всім, ніби, сподобалося. У декого з них, як виявилося, вже є свої напрацювання, що теж дуже класно.

5. Під час кожної нової сесії я намагаюся познайомитися з підприємцями, які твердо вирішили піднімати стартап і домовитися про можливість розповісти їхню історію. Це цікаво читати тим, хто заглядає у мій блог та й цікаво (ніде правду діти) мені. Виконуючи одне із завдань у інкубаторі я переконався наскільки важливо галузі в кожній країні мати такі публікації. Із сьогоднішнього знайомства я б із радістю написав про три-чотири проекти.

 

Leave a Reply