Подкаст з Миколою Савіним, управляючим директором GrowthUP

GrowthUP, Николай Савин, Микола СавінСпасибі Михайлові Марченкові за те, що він це зробив. Оскільки, в протилежному випадку, мені б самому довелося шукати обладнання та час для запису такого подкасту. А вся справа в тому, що всі, хто тільки знайомиться з галуззю, або “чув дзвін, та не знає де він” питають в мене та інших членів команди GrowthUP одне і те ж.

Як ви працюєте? А що робите? А які успіхи? А чому так? І багато інших природніх запитань, які після 10 повторень переходять у категорію “Hate“.

Тож, завдяки цьому подкастові, я маю куди переспрямувати потік питань. Одразу ж в одній з наступних публікацій я викладу зібраний до купи словник хай-тек підприємця, який свого часу публікував Денис Довгополий у кількох частинах, та наведу терміни, які варто знати перед тим, як приходити на семінари в інкубатор. Останнє озвучене – теж гостра проблема для тих, кому галузь малознайома.

У цьому подкасті, що був опублікований на DOU, Михайло запитує Миколу Савіна, управляючого директора бізнес-інкубатора GrowthUP, про безліч аспектів роботи і особстий розвиток: кар’єру, інкубатор, найцікавішого підприємця в інкубаторі, яким має бути перший проект, стартап-тусовки України, NDA,  інвестиції та їх наявність в Україні, роботу з партнерами, команду, нетворк, Startup Crash Test, інші партнерські заходи (Entrepreholic, IDCEE).

 

 

Приємного прослуховування. Якщо є питання, які не були розглянуті тут, то залишайте їх в коментарях.

Постові: Не хочете нести ризик, то запустіть интернет магазин бижутерии і спробуйте продавати в інтернеті.
Одразу після створення магазину вам буде потрібне seo-просування http://tsiselskyi.com, щоб потенційні клієнти могли легко знайти вас.

Leave a Reply