#Garage48 Kyiv (11-13 травня )

Garage48, перемовини про який велися доволі довго, таки стартував 11 травня у Києві. Вдень відбулася зустріч з представниками компанії Skype, які мають бажання розширити штат працівників.
Фотоапарат одного з естонських оргів Garage48
Skype call зі Skype
Skype? То така шоколадка!
А вже ввечері всі учасники Garage48 зібралися на 6-му поверсі в Технічній бібліотеці КПІ, для того щоб перезнайомитися і сформувати команди.
Близько 19.00 відбулися перші пітчі в яких взяли участь усі, хто мав ідею і хотів працювати над нею наступних 48 годин. Всього було озвучено 24 ідеї, з них 11 сформували навколо себе команди.
Пропоную вам переглянути увесь список озвучених ідей:

1. Share your sports gear. Проект пропонує здават в оренду свій спортвнй інвентар в ті періоди, коли ви ними не користуєтеся.

2. People Managing Dream. Автори стверджують, що для досягнення своїх мрій ними потрібно ділитися з друзями. Тоді, кожен, хто може і хоче допомогти вам з втіленням ваших мрій, може ділитися потрібними контактами, лінками, книжками. Просто досягайте свого маленькими кроками.

3. ASKMOM – Quora for mothers. Сервіс для вагітних. Просто питайте у інших матусь те, що вас цікавить, або діліться своїм досвідом.
4. Service to find local service providers. Сошил нетворк аплікейшин, що дозволяє ділитися рекомендаціями локальних постачальників послуг.
5. Mobile application to share your coordinates during the phone call. Аплікуха, що дозволяє ділитися своїми координатами під час дзвінка. Платна версія дозволяє отримати можливість надсилати фейкові координати, наприклад, своїй дружині :)
6. Marketeze.com. Група маркетологів надає свої послуг маленькм компаніям.
7. MapMyFlow.com. Канбан в режимі реального часу для розподілених команд.
8. WelcomeToKiev.com. Сайт про Київ з інформацією для туристів.
9. Waiting.fr. Проста система для нагадувань по email.
10. Hireme. Якщо у вас є вільний час і скіли, які не так часто задіюєте, то цей сервіс може стати вашим додатковим джерелом заробітку.
11. Crazy Kings.  Гра для  iPhone/iPad
12. Study service “I am good at”. Платформа для навчання. Вчишся, здаєш екзамени, ділишся результатами і отримуєш доступ до нового рівня знань.
13. Icon.ec. Мобільна аплікуха, що дозволяє ділитися емоціями. Таки собі твіттер зі смайликами :)
14. Partiture Sharing Service. Музична аплікуха, що дозволяє програвати ноти онлайн.
15. Pro Hobby Network. Платформа для пошуку людей з такими ж хобі, як і у вас. Можна ділитися ідеями та досвідом.
16. Muudi. Мобільна аплікуха, що дозволяє слухати музику під настрій по жанрам.
17. Tweet People Around You. Для фанатів коротких повідомлень – геолокаційний твіттер.
18. XDay. Сервіс, що витягує дані з соціальних мереж про важливі для тебе та твоїх друзів дні – дні народжень, заручини і тд.
19. PRP – Pull Right People. Мобільна аплікуха, що дозволяє знаходити людей навколо з потрібним тобі досвідом у різномантних сферах. Вказуєш свої сфери діяльності і ті, з якими хотілося б ознайомитися, вибираєш зі списка людей і знайомишся.
20. Musitude.com. Віртуальна сцена для інді гуртів. Там вони можуть заявити про себе і організувати концерт.
21. Events database in your area. Платформа для промоушину різноманітних заходів, що знаходяться неподалік.
22. Consolidated profile service. Після зустрічі чи знайомства з новою людиною через цей сервіс можна отримати інформацію про неї, що буде загрегована з різних соціальних мереж.
23. Fake Tweet. Сервіс для створення та керування фейковими аккаунтами і публікації твітів від них заради розваги.
24. Card game to describe and explain famous persons. Така гра існує в офлайні. За словами автора ідеї: гра доволі дорога, але надто проста, щоб платити за неї стільки грошей. Тому він пропонує перенести її на мобільні платформи.
Тут зашите посилання на один з проектів
Деякі проекти за 2 дні встигли кілька разів змінити назви і зробити кілька ключових поворотів у реалізації
З озвучених їдей на наступний етап перейшли:
3. RecommendMe
7. aMuse
8. TalkAround
Сесія з менторами у одного з проектів
13 травня о 17.30 відбудуться заключні презентації проектів. Їх можна буде дивитися онлайн – http://garage48.org/kiev/live-stream

Leave a Reply