Враження: Роджер Ройс про створення бізнесу в Америці

Почати хочеться саме із цього твіту від @alecnmk.

Звісно, можна наполягати, що нічого особливого у Роджері нема, мовляв, чим він відрізняється від будь-якого іншого американського юриста. Та я дозволю собі не погодитися. Бо як сказав сам пан Ройс, відповідаючи на питання про венчурних капіталістів: “Уявити тільки, я щодня з ними стикаюся, коли йду на роботу вулицею, що коштує мільярди доларів” (він мав на увазі Sant Hill Road). Його робота у Силіконовій долині вносить у інформацію особливий відтінок.

На 16.00 в аудиторії зібралося більше половини слухачів. Ну, не хочуть українці приходити вчасно… Тож довелося трошки відтягнути початок. Слухали в аудиторії на 4 поверсі корпусу A у бізнес-центрі “Vector” на вулиці Старокиївській. Затишна, світла кімната з добрим інтернетом та кавовими апаратами.

З почутого я зміг зрозуміти та усвідомити близько 40 відсотків. Зізнаюся, вперше таке навантаження витримати важко, довелося робити позапланові перерва, бо від зосередження починала боліти голова. Непролазними дебрями виявилися питання пов’язані з врегулюванням діяльності сторонньої материнської компанії на території США. Зате захист інтелектуальної власності, капіталізація та співробітництво добре сприйнялися.

На початку Роджер роздав усім флешки з матеріалами. А в цілому поводився, говорив, жартував та подавав матеріал (я про інтонацію) як типовий американець (з фільмів (=). На питання залишилося близько півтори години, чим і скористалися присутні підприємці – закидали питання з конкретними прикладами про свої бізнеси. Потім всі обмінялися з Роджером візитками, подякували і на цьому все закінчилося.

Слід відзначити, що семінар відвідали не тільки “молоді” підприємці (із стартапів), а й такі, бізнес яких вже давно у активі.

У залі була помічена камера, тож не виключено, що з часом десь випливе той запис.

Спасибі всім за гарно проведений час!

Leave a Reply