DOU Startup Mixer. Частина 6: підсумки за 17 грудня

Pull Right People

За великим рахунком жодних проміжних підсумків зробити ні я, ні організатори не можуть. Умовно можна сказати, що ніч з 17 на 18 грудня – екватор. Та й нереально було поспілкуватися з усіма 18 проектами, щоб визначит на якій стадії реалізації проекту знаходиться кожна.

Проекта розділилися на два табори: одні й до тепер сидять за ноутами (кодять, спілкуються, верстають), за іншими слід простив. Звісно, оцінити міру складності роботи важко, але факт залишається фактом – у декого “вогонь в очах” згас.

Протягом дня 7 менторів спілкувалися з командами, ввечері Ragnar Sass розповів про Pipedrive та вагу фізичного проживання в США, якщо проект орієнтований на їхній ринок. А в цілому, було дуже людно, дуже весело.

Мені особливо пощастило, адже знайомі, які працюють над проектом Pull Right People, і з якими я від початку проводив час, якраз з категорії тих, що бережуть вогонь в очах. Навіть зараз, частина команди кодить те, що було зібрано в єдиний продукт протягом дня. Скажу вам, це прекрасно! Кожен робить свою частину роботи. Кожної години команда робить перерву на 5 хвилин і звітує. Тож, вже до обіду вони почали пре-реєстрацію учасників та набрали 25 лайків на фб. Відкрию секрет: команда поставила собі завдання не просто показати працюючий продукт на заключній презентації, а й протестувати його на всіх присутніх.

18 грудня старт об 11.00

 

 

Leave a Reply