Бізнес-інкубатор GrowthUP запрошує на стажування

GrowthUP, стажери

У зв’язку із підготовкою до Дня інвестора (IDCEE-2011) бізнес-інкубатор GrowthUP (як один із організаторів) оголошує набір, у свої ряди, стажерів. Зокрема, нам цікаві ті студенти, що мають непідробний інтерес і вже тепер хочуть долучитися до нашої роботи. Якщо детальніше, то GrowthUP, як бізнес-інкубатор, має на меті сформувати галузь технологічного бізнесу шляхом надання максимальній кількості українських ІТ-підприємців доступу до навчальних програм, досвіду та знань вітчизняних та світових експертів.Детальніше з роботою можна ознайомитися на сайті — http://growthup.com

Із того, що ми пропонуємо стажерам, може вийти пристойна порція досвіду роботи в галузі, безліч знайомств та корисного матеріалу, який у майбутньому стане хорошим підгрунтям для розвитку особистості в цілому та підприємця зокрема. На меті – активно залучати стажерів до численних семінарів, що відбуваються як всередині інкубатора під час сесії, так і до тих, які готуються для широкого загалу; до конференцій, що часто носять ще й міжнародний характер.

Робота полягатиме в опрацюванні тематичного матеріалу, його систематизації та каталогізація. Жодних особливих умінь для цього не потрібно. Достатньо вміти користуватися пошуком, мати базові знання з англійської мови та виділяти на це все до 4 годин на день.

Також, для самоосвіти ми рекомендуємо до прочитання тематичні блоги: Techcrunch та Mashable, за якими варто буде робити невеличкі звіти. Це дозволить краще розуміти галузь, відчувати тренди та бути в курсі подій, що мають світовий масштаб.

Якщо є питання чи бажання попрацювати у сфері технологічного бізнесу, достатньо надіслати електронного листа на [email protected]

 

Leave a Reply