Альтернативна Оголоска: ваш навігатор івентами Києва

Alt oholoska

Сьогодні зранку ми почали працювати. До того був тиждень налаштувань, в основному у вільний час. Тож, зустрічайте Альтернативна Оголоска ака http://oholoska.in.ua

Надіюся, користі буде щонайменш як два роки тому, коли нас зустрічали в коридорах, щоб уточнити деталі інформації (тодішній формат не дозволяв розкрити абсолютно усе). Адже, я особисто зустрівся з проблемою великого міста, коли інформація є, піти куди є, але звести якось усе до купи – надзвичайно важко. Доводился обходити культурні центри і списувати інформацію до нотатника, бо не завжди її можна було знайти і Інтернеті.

Також можна слідувати за @oholoska на Twitter.

Будемо дуже вдячні за ваше тестування і за відгуки через спеціальне доступне меню на сайті.

Ваші  @druh_opryshok та @tdyoma.

З історією ідеї та її виходом на світ у друкованому вигляді 2 роки тому і у онлайн-версії сьогодні знайомтеся нижче.

Проект

Кілька років тому ми народили ідею створення студентського вісника, який мав би друкуватися раз на тиждень і ознайомомлювати з інформацією щодо організації цікавих заходів у місті Києві. Ппроект друкувався під назвою “Альтернативна Оголоска” і отримав цей заголовок не просто так, адже головним критерієм відбору події стало питання вартості квитка – найчастіше саме безкоштовний варіант, або абсолютно оправдана ціна. У цьому власне й була альтернативність вісника над різноманітними “афішами”.  Адже в “Оголосці” годі було сподіватися розміщення дорогих (за рахунок рекламних бюджетів) концертів\вистав\тренінгів. Слово “Оголоска” ми використали зі словника Юрка Зеленого і це було ще однією альтернативою. Новий випуск можна було побачити щосереди доти, доки студентський парламент не вирішив розшири наш проет і запропонувати вносити до вісника “іншу корисну інформацію” (ті ж концерти\вистави\тренінги з вартістю вхідного квитка не менше 100 грн). Та це не реалізовувало основну функцію “Оголоски” – доступність. Нашу відмову сприйняли за зелений сигнал і студентський парламент почав випуск власної “афіші”, ми на це не відреагували довгими розмовами чи сварками, просто припинили займатися проектом.

Зараз, враховуючи кількість різноманітних заходів, що відбуваються протягом тижня, вісник  необхідний і повинен  робити свою справу – давати потрібну інформацію. Тому ми продовжуємо  почату справу на цих сторінках.  Адже, модерація онлайн-проекту не потребує схвалення від керівництва.

Сподіваємося, “Альтернативна Оголоска”, як навігатор серед цікавих столичних подій, принесе вам користь і буде сприяти насамперед культурному розвиткові.

Ви також можете долучитися до проекту. Для цього варто повідомити нас, якщо ви володієте інформацією щодо проведення майбутнього заходу і його немає у календарі Зробити це можна на сторінці ДОДАТИ ПОДІЮ.

Дякуємо, що читаєте нас. Зустрінемося на найближчих концертах\виставцах\кемпах!

Leave a Reply