Починаємо збирати волонтерів для iForum 2012

Постовий: для тих, хто не зможе відвідати інтернет-форум, може знадобитися розкрутка сайту львів
iForum 2012

Напевно, ви вже читали попередні анонси найбільшого в україні форуму інтернет-підприємців – iForum 2012, який запланований на 17 квітня. Реєстрація покищо не відкрита, над програмою працюють. За ходом підготовки можна слідкувати на фіційному сайті – iforum.ua.

Але я хотів би розповісти про те, до чого буду мати безпосереднє відношення. Я вже кілька разів розповідав про нашу невеличку ініціативу, яку веду і розвиваю – Helpteam for events. Вона націлена на людей, яким цікаво поваритися разом з організаторами у процесі підготовки, подивитися на все із середини. Проект ми запустили у липні місяці 2011 року і з того часу непогано поволонтерили – логотипи всіх партнерів розміщені на сайті.Найближчим часом розпочнемо збирати усіх охочих долучитися до iForum 2012. Тому, якщо вам, чи вашим друзям, цікавий такий досвід і ви ще не були в нашій команді – заходьте на сайт helpteam.org.ua, заповнюйте форму і чекайте запрошення!

Важливо: якщо ви фотографуєте, чи маєте інші скіли, вказуйте це в графі “Про себе”, ми постараємося знайти вам завдання по духу.

До зустрічі на iForum!

P.S. Буду вдячний за поширення у будь-якій важливій для вас соціальній мережі, щоб усі, хто потенційно може зацікавитися, дізналися про можливість!

Постовий: навіть, коли за вікном море працювати в офісі важко. Тож, краще кондиционер купить одесса і уявляти такий бажаний вечір.

Leave a Reply