Життєдайне світло інкубатора

Startup Crash Test 26

Слідкую за тим, як розходяться квитки на сторінці реєстрації Startup Crash Test 26 і розумію, що тема  зачепила за живе.

Комусь цікаво послухати панелістів, аби дізнатися про внутрішні процеси інкубаторів. Комусь цікаво, бо прийде час і вони стукатимуть зі своїми executive summary у двері. Комусь цікаво, бо ось вона – чудова можливість подивитися на реакцію тих, хто переглядає сотні презентацій за рік.

Особисто я, буду задоволений знайомством з представниками двох російських структур – Farminers та GreenfieldProject. Першим належить “невеличкий шумок” серед інноваційних підприємців під назвою “150 тисяч доларів за 15 хвилин”. Один з прикладів того, як легко можна отримати кошти на реалізацію прототипа. Другі мають пристойний пул проектів-випускників.

Тому, якщо ви з місяця в місяць відкладали відвідування SCT, то це чудова можливість познайомитися з ком’юніті та отримати візитівки від інкубаторів, яких на панелі планується аж 5!

Крім того, презентуватимуться 3 цікаві проекти: Endorphin, WishPresent та SaveThis. Про які я напишу в традиційному звіті після заходу.

25 листопада на 14.30 приходьте за адресою вул. Лаврська, 16 в Майстер Клас.

Ну і не забудьте попередньо зареєструватися.

Цікавлять деталі? Читайте всю доступну інформацію на офіційному ресурсі київського SCT.

А ще, як на мене, то цей краштест матиме найгарніший бейдж (з позитивних, бо всі пам’ятають сьтоб з бейджами під тему “Fail”), ідею якого я намагався передати у заголовку.

 

Залишити відповідь