Стенфордські онлайн курси. Старт 23 січня!

The Lean Launchpad

Звісно, насолоджуватися стенфордськими кампусами, посидіти на лавочках, обговорюючи законспектовані на Бланкових лекціях теми чи погуляти стежками, якими Джобс водив своїх партнерів по бізнесу – це було б надзвичайно натхненно та емоційно. Але доки ми чекаємо винайдення телепорту бажання доторкнутися до колиски технологічного підприємництва щодня росте.

На щастя, у Стенфорді теж це розуміють. І я надзвичайно задоволений, що експеримент, який вони провели восени з курсами своїх дисциплін онлайн, пройшов вдало. Тож на нас чекає велика захоплююча освітня подорож.

Не буду перелічувати всі можливості. Їх ви можете переглянути, для прикладу, тут. Скажу лишень, що ті, хто якимось незрозумілим чином прогавив і не записався, мають ще достатньо часу виправити ситуацію. А тим, хто вже давно, як і я очікує старту – слідкуйте за часом! Я надіюся, що нагадування усім будуть надіслані, та на всякий випадок майте на увазі – через тиждень, 23 січня 2012 року, деякі з курсів почнуться.

Я зареєструвався на “The Lean Launchpad” від пана Стіва бланка (Steve Blank), який ви можете відвідати за адресою http://www.launchpad-class.org та “Technology Entrepreneurship” від пана Чака Ізлі (Chuck Eesley) – http://www.venture-class.org.

Варто сказати також про ініціативу від Innovation Friends, яку вони назвали Standord Club і яка має на меті підсилити процес засвоєння матеріалу за допомогою обговорення онлайн на живого офлайнового спілкування. Найближчим часом клуб збиратиметься з нагоди старту курсів. За новинами слідкуйте на сайті.

Постовий: А поки ви чекаєте курси пропоную випробувати себе в казино онлайн игры, не так небезпечно, як залишитися без грошей у справжньому, але адреналіну вистачає

Залишити відповідь