Стартап збирає інформацію і дарує квитки на RHCP

paininmyproject.com

Пам’ятаю, кілька місяців тому, цей стартап вже наробив вірусного шуму в соціальних медія. Тоді вони шукали собі java програміста в команду і зробили красиву веб-сторінку з котиком (стартап), який вступив у бій проти пилосмока (аутсорсингова компанія) – wearehiring.com.ua. У результаті – програміст знайшовся і робота над проектом закипіла.

Сьогодні вони вдруге вийшли до нас і знову за допомогою. Тепер стартапові потрібні історії її потенційної ЦА. Тому, якщо ви брали участь в спільній роботі над проектами, користувалися незручними інструментами нав’язаними проджект менеджером чи самі намагалися організувати роботу над чимось – поділіться досвідом на сайті paininmyproject.com і крім вдячності за допомогу маленькому проектові ви потрапите у список, серед якого буде розіграно 2 квитки у першу фан-зону на концерт Red Hot Chili Peppers!

Хлопці знали чим нас взяти :)

Постовий: Весна – пора весіль та інших особистих свят. Тому вам, чи вашим друзям точно знадобиться свадьба фотограф – http://www.lianadudnik.com, щоб увіковічнити мить. А з подружнім життям прийде необхідність купити комоды киев, адже речей у домі стане більше.

 

 

Залишити відповідь