Про Microsoft Minicamp #6

Microsoft Minicamp #6

Креативності Microsofta можна починати заздрити. І якщо мені важко зараз продукувати критику у відношенні до онлайнових продуктів цієї компанії, то з офлайновим її життям, засвідчую, повний порядок! Мені хочеться називати їхні івенти не просто мінікемпами, а інформаційними-вечірками, як поєднання того, що відбувається зі мною знову і знову в іхньому офісі на Жилянській раз на місяць.Не вірите? Тоді читайте репорт з останнього кемпу, що отримав назву “REmix+Hawaiian Party” і пересвідчитеся самі.В силу обставин в яких значну роль грає Укрзалізниця та її розклади електричок з випадковими і безповоротними змінами, я запізнився на цілих 4 хвилини. На щастя, це вилилося лише у один слайд, який мені не вдалося побачити, від перших доповідачів Дар’ї Росюк та Анни Юрченко. Так-так, тих самих креативних дівчат з відеоподкасту “Kyivcast”, яким я одного разу мав щастя допомагати у підготовці чергового відеоматеріалу. Про що писано свого часу тут. Тема (“Київкаст: досвід створення відеоподкастів”), як і планувалося, була надзвичайно цікавою, бо формат відеоподкасту останнім часом набуває все більшої популярності. Тож, дівчата поділилися секретами, лайфхаками, інформацією про власну техніку для зйомок, зробили огляд можливих форматів ведення та підсумували результати своєї  творчої діяльності. Якщо трохи детальніше по статистиці, то в середньому кожен випуск переглядають близько 1 800 разів. Це з розміщенням відео на 4 площадках. А про техніку взагалі важко згадати. Але вона професійна (читай – доволі дорога), що можна бачити у якості кожного відео. Не втомлююся радіти кожному випуску, чого і вам бажаю =).

Наступним був виступ Дениса Олейникова. Признаюся, давно хотів послухати його, оскільки ця особистість в першу чергу асоціюється у мене з українським серійним підприємництвом. Кількість запущених проектів яскраво підкреслює це. На мінікемпі Денис розповідав про свій новий онлайн-сервіс Prostobook.com, який дозволяє кожному охочому надрукувати собі книгу. За словами Дениса, конструктор дозволяє дуже гнучко налаштувати формат майбутньої книги. Достатньо лише вибрати один із варіантів адаптованої розмірності, вказати кількість сторінок, кількість присутніх зображень та надіслати замовлення на модерацію. А через 1-2 дні отримати підтвердження про друк. Також, сервіс дозволяє продавати книги усім охочим за посиланням. Щодо останнього, то автор може встановити свою роялті і отримувати таким чином прибуток. Погодьтеся, це хороша можливість зробити надзвичайний подарунок чи втілити мрію про книгу власного авторства. Аби розбавити інформаційну частину призами Максон вирішив нагородити переможців останньої акції. Ту то всі, хто не вірив Майкрософтові та не брав участі в ній, ахнули в один голос. Адже, три переможця отримали сертифікати на 3 333 грн, а один – на 33 333 грн. Непогана розминочка перед перервою. Одразу після перерви Сергій Зимогляд розповідав про MTV та його публічні профілі в соціальних мережах. Сергієва презентація стосувалася, зокрема, аналізу аудиторії Вконтакте, на Твіттері та на Фейсбуку. Але Зимогляд кілька разів наголосив на особливу активність користувачів з Вконтакте. Мовляв, їх багато і вони постійно намагаються комунікувати: ставлять питання, плюсують записи, пишуть коментарі. Одного разу, шанувальники навіть змогли вплинути на програму передач MTV, вимагаючи повернути одну з них на колишнє місце.

Далі знову був невеличкий відступ. На цей раз для розіграшу призів за ретвітами. Звісно, я взяв у ньому участь і як наслідок отримав класнючу термокружку з логотипом Windows 7. Серед інших призів були наплічники та пляжні підстилки.

На закінчення для нас приготували Дмитра Шимківа, який мав на меті донести до нас погляд на майбутнє технологій від Майкрософта. Ми подивилися невеличкий відеоролик з оглядом таких технологій, що залишило приємні враження, та поговорили про місце в такому світі людини.

І… почалися Гаваї з вінками на шиї та рікою коктейлів. Якщо врахувати сюди ще й безліч розвіртуалень та знайомств то вийде чудовий Remix!

Спасибі всім за участь!

Фото від Digital Emotion можна переглянути тут.

 

Leave a Reply