Представники маркетингу в соціальних медія зустрілися на SMM.UA

SMM.UA

Дякуючи моїм новим знайомим, компанії Promodo, про організаторські здібності я багато говорив тут, тут і тут, мені вдалося потрапити на масштабну конференцію SMM.UA. Представники SMM-тусовки зустрілися в БЦ “Парус” 30 вересня для обговорення важливих аспектів своєї нелегкої роботи.


SMM.UA
 SMM.UA

Нажаль у мене  не було змоги бути присутнім на всіх доповідях, що тим чи іншим чином здавалися мені цікавими, бо в післяобідню пору я повинен був допомагати на заході, що набагто дорожчий мені за інші – Startup Crash Test. Краш тест був ювілейним, то ж настрій відповідний :)

Першим спецом з галузі, на виступ котрого я втрапив, стала Оксана Завойко з агенства Prodigi. Тема її доповіді “SMM в центре Digital-стратегии – как интегрироваться с другими активностями”. Ще до цього, завдяки знайомству з іншою панною Оксаною з іншої хорошої агенції (я маю на увазі Оксану Гошву, Hoshva PR) у мене склалося враження, ніби SMM – це щось зовсім жіноче. Тепер я розумію, що їм треба викладати\виступати з презентаціями, а чоловіки хай роблять всю “брудну” роботу :)

Другим важливим моментом конференції стало знайомство з Федором Овчинніковим, про якого я недавно писав. Пан Овчинніков розповідав нам про “Использование online-блога для продвижения бизнеса” на прикладі свого блогу “Сила ума”, який він веде уже впродовж 5 років, який став його чудовим (а головне – оригінальним) маркетинговим інструментом для першого книжкового магазину, та й для бізнесу взагалі. На основі історії Федора та його блогу була написана книга. Відверто обурююся з тих запитань, що лунали від деяких учасників конференції, які, здавалося, не зрозуміли ні Федора, ні те, що він намагався до них донести. Але Дмитро Лаппо дуже добре озвучив власну позицію (з якою я на 100% погоджуюся) щодо блогу та його значення. Дмитро розповів, що читає записи Федора усі ці 5 років і знає скільки уваги він привернув до себе за цей час.

Так сталося, що й остання презентація, яку мені вдалося побачити в цей день теж належала Prodigi, точніше – Ярославові Ажнюку і мала тему “Измерение эффективности в Social media marketing”. Погодьтеся, суперечки про ефективність – це перше на що спонукають замовники спеціалістів з області SMM. Я чув безліч точок зору і не розповідатиму, яка для мене найприйнятніша. Та це й не має значення, адже на даному етапі мене цікавить не результат, а сам процес. Про це дуже добре розповів Ярослав. Думаю, варто взагалі зібратися для обговорення цієї теми, та досвіду агенції на окремий захід.

Про усе інше читав завдяки твіттерянам, що не шкодували часу і пальців, повідомляючи в режимі реального часу про перебіг. За це окреме спасибі.

Окремим абзацом скажу, що це був другий вихід Helpteam for events, як в плані допомоги організаторам, так і в плані співпраці з одними і тими ж оргами. Тому спасибі Promodo, що довірили нам роботу, а хлопцям, про яких я вже писав, спасибі за те, що не підвели. На фото нижче зазнимкований процес нашої співпраці :)

SMM.UA

Продовжуємо в тому ж дусі!

Фотографії зроблені Тарасом Демчуком. Решту дивіться на FB i G+

Постовий: як тільки стану власником макбука, то одразу куплю чехол для macbook air 13 киев, щоб зберегти зовнішній вигляд.

Залишити відповідь