Подія літа №1: Startup Crash Test BBQ

Startup Crash Test 24: BBQ Summer

Сьогодні озвучив такий принцип: “Якщо протягом доби після закінчення події не написати звіт, то 99%, що він так і не буде написаний”.
А ось і виняток!

Краш тест успішно відбувся 30 липня. Пройшло вже більше тижня, а фідбек лиється, у тому числі, за допомогою фотографій, на яких купа усміхнених людей, кумедні ситуації…

Підготовка
Цей пункт перевершив сам себе. Анонсували подію десь у травні. З того часу й велася підготовка. Це довело, що спонтанність працює добре у автостопних мандрах, а для грандіозних тусовок на природі потрібна маса зусиль.

Підприємець на природі
Доки всі знайомилися та смакували закусками ми готувалися захопити їх, зненацька, грою :)
Результатами залишилися задоволені всі! Перш за все наголошую: ПІДПРИЄМЕЦЬ НА ПРИРОДІ – НЕ ТА ЛЮДИНА, ЯКУ ВИ ЗНАЄТЕ З ОФІСНИХ ЗУСТРІЧЕЙ ТА СКАЙП-КОЛІВ! Наприклад, грати у “Козаки_Розвідники” зібралося набагато більше охочих ніж було заплановано за максимальними оцінками. Чого тільки варті мої особисті враження від першого етапу гри: потрібно було за 3 хв назбирати шишок у кошик. Найближчим часом з’явиться відео і ви зрозумієте про що я :)
А ще, на природі у підприємця відкривається друге Я: дехто співав під гітару, дехто (особливо популярно) приїхав з фотоапаратом і перетворився у фотомисливця (посилання на альбоми будуть вкінці замітки).
Повертаючись до вже згаданої гри: було близько десяти етапів. На початку, всі розділилися на команди, отримали бланки для відміток, обрали назву і капітана та придумали “кричалку”. Ну, і понеслася:)
У процесі гри доводилося “дивним чином” їсти яблука (із зав’язаними руками), метати дротики, шукати підказки, та інше. Наприклад, я стояв на станції “Показова”, де за 12 хвилин команда мала відгадати 4 слова, які показував їм капітан.

Інформаційна сторона
Для тих кому й тут потрібен був інформаційний бекграунд запланували воркшоп від Андрія Колодюка (до речі, Андрій гостинно прийняв нас на своїй земельній ділянці) про його проект Divan.TV. Я сам просидів там від початку й до кінця. І маю сказати, близько половини часу складали відповіді на питання аудиторії. Сам я не дивлюся телевізор, але відчував потребу ознайомитися з продуктом, за можливості розповім про нього батькові (покищо, він телеюзер хоч і робить кроки в освоєнні інтернету).

Так і день минув
Насичено і смачно, якщо бути точним. Близько 18 перший “шатл” відправився на Київ. Багато хто допомагав з прибиранням до останнього. Це особливо приємно, адже завдяки цьому розумієш, що всім сподобалося і вони вдячні!

Підготовка і ще раз підготовка
Про неї було на початку, варто й закінчити нею. Одразу на наступний день почалася підготовка до чергового “шашликового” краш тесту – зимового. Інформація буде з’являтися по мірі проробленої роботи.

Дякую всім хто був, всім хто допомагав і переживав про погоду, всьому організаційному комітетові!

Фотоальбоми (взято із запису Колі Савіна)

G+
+Tanya Ivanova http://bit.ly/q1EEh3
+Boris Korol’ http://bit.ly/pUG7iQ
+Sasha Paleeva http://bit.ly/mZmCKX
Facebook
GlobalLogic http://on.fb.me/oqtXXQ
+Sasha Paleeva http://on.fb.me/qG8LZm
Picasa
+Maxim Simonovich http://bit.ly/nMMgVH

Порушуючи правила написано 09.08.11, через 9 днів після подііі :)

UPD: 17 серпня з’явилося відео. Смакуйте :)

 

 

Залишити відповідь