Lviv SM Camp. З нього все й починалося

Постовий: Вибирати подарунок, навіть не уявляючи, що потрібно дітям – це велике випробування. Краще пошукати детская одежда интернет-магазин там точно знають, що краще.

У мене трепетні почуття до львівського SM Camp’у. Близько року тому я тільки почав придивлятися до конференцій, твіттерян та писанини в блог і поїздка у Львів стала “першим балом”, а далі все пішло-поїхало-закрутилося (почитати\подивитися можна у звіті за 2011 рік).

Цього року теж отримав запрошення, тому вже завтра, 17 лютого нічним потягом до Львова. В програмі, окрім кемпу, зустріч твіттерян та все-все-все, на що ви мене можете запросити :)Із задоволенням поспілкуюся з тими, кому цікаві можливості в нашому інкубаторі GrowthUP, або просто про стартапи :)

Варто сказати, організатори надзвичайно активні: багато цікавих можливостей отримати вхідний квиток безкоштовно, конкурси для учасників і таке інше. До речі, у мене буквочка “R”, давайте утворимо команду, якщо у вас така ж. Люблю призи :)

Постовий: До речі, на івенті буде можливість поспілкуватися з досвідченим майстром seo Львів – один з тих людей, що люблять і знають свою справу.

 

 

3 коментаря для “Lviv SM Camp. З нього все й починалося”

Залишити відповідь