Iron Entrepreneur Lviv (update)

8 грудня у Львові відбувся перший етап ділової гри для студентів “Iron Entrepreneur”.

Приємно здивувало те, що майже всі учасники прийшли, незважаючи на суботній ранок, майже на півгодини раніше і змогли познайомитися ще до початку офіційної частини і самої гри. Величезне спасибі компанії EPAM Systems за надання свого треннінгового центру для проведення гри і за допомогу в логістиці!

Окреме спасибі журі: Ярославу Максимовичу (інвестор), Ростиславу Чайці (стартап-консультант), Петру Неку (блогер), Ганні Помірчій (компанія EPAM Systems), які не тільки вислухали всі презентації і допомогли визначити переможців, але й задавали цікаві питання командам, давали поради і висловлювали думки.

Кейс для гри був підготовлений на основі львівського стартапу WithMyFriends (робоча назва “Чекін на маршрут”) – це програма для мобільного телефону, автоматизований ненав’язливий органайзер життя користувача. Серед можливостей програми: повідомити користувача про те, що в одному з ним поїзді їдуть його друзі, або допомогти розпланувати поїздку з урахуванням транспорту, який вже був обраний його друзями. Крім того, програма дозволяє купити авіа та  квитки на потяг і ще ряд інших можливостей. Ми запропонували командам побудувати свій проект на основі цієї платформи.

У грі взяло участь 7 команд. З яких три команди пропонували зробити те, що робить TripAdvisor, одна команда дуже добре описала Foursquare, а інші три команди трохи по-іншому поглянули на рішення.

3 місце дісталося команді “Lviv :) IT”. “У нас є поїзд, купа часу і люди авторізірование через соціальні мережі. Чому б не принести їм користь?”, – Подумали хлопці. І в результаті запропонували сортувати користувачів за інтересами. А як варіант монетизації: пропонувати ребукінг квитків на місця поруч з тими, хто цікавить мандрівника по певним інтересам.

2 місце дісталося “iDesign”. Вони запропонували мандрівникам планувати маршрут за допомогою їх PlanMyTrip. Більш того, програма передбачає наявність спеціальної кнопки “запланувати”, яка, враховуючи інтереси, локальні заходи та рейтинг закладів зможе запропонувати кастомізований, під користувача,  маршрут. Саме цю кнопку і зібралася команда монетизувати.

1 місце завоювала команда “Клондайк”. Хлопці пропонували розширити поняття “Чекін на маршрут” і запропонували варіант “соціального таксі”. Де кожен водій може зареєструвати маршрут, щоб підбирати попутників і ділити з ними, наприклад, витрати на бензин. Варіант монетизації простий: плата за реєстрацію маршруту конкретною людиною. Розмір плати залежить від часу, що залишився до поїздки.

У подарунок за цікаву гру WithMyFriends нагородили команди комплектами книг “Тайм-драйв. Як встигати жити і працювати” і “Клієнти на все життя”.

Спасибі журі та партнерам за допомогу! А з командами, що зайняли перше і друге місця ми зустрінемося на півфіналі в Києві!

Фотографії з події: https://picasaweb.google.com/hse.inc/82012

Залишити відповідь