iForum 17.04 та Entrepreholic 21.04

Наступний тиждень, що почнеться вже через півгодини ознаменується двома класними конференціями, в яких я маю приємність приймати участь.

Перша – iForum, що відбудеться 17.04.

Для нього ми збирали волонтерів через проект Helpteam for events. Признаюся, це було круто. Адже з потрібних для конференції 50 помічників, ми отримали 70+ бажаючих.

Крім того, наш стенд (GrowthUP) прикрашатимуть своєю присутністю дівчатка-модельки. Останніх півтора тижні ми відбирали їх на імпровізованому кастингу в нашому офісі. Головна вимога: якісно виглядати в компанії відвідувачів конференції, а не як завжди – на відретушованих знимках. Тому, фотали без додаткового світла, на звичайну мильницю та телефон. Фотографії всіх конкурсанток можна глянути там – https://www.facebook.com/GrowthUP/photos. У результаті опираючись на власний смак та лайки інших відібрали 2 красунь і нафотали їх у платтячках, на що можна глянути там – https://www.facebook.com/GrowthUP/photos/girls. Тож, чекаємо на вас в нашій зоні відпочинку :)

Друга конференція відбудеться 21.04 та має назву Entrepreholic!

Для неї теж збираю волонтерів через Helpteam for events. Тому, якщо цікаво – заповнюйте форму на сайті helpteam.org.ua. Ще кілька місць є.

Слід відзначити, що програми у обох конференцій вражають, тому йти треба :)

Постові: Скоро закінчиться шкільна біганина і вечерние платья для полных матимуть попит у зв’язку з проведеннями випускних вечорів. А здоров’я завжди було в моді. Гарну осанку допоможуть зберегти матрасы ортопедические купить для себе та сім’ї.

2 коментаря для “iForum 17.04 та Entrepreholic 21.04”

Залишити відповідь