IDCEE. З претензією на масштаб

Постовий: Чудовий відпочинок біля моря доповнить хіба массаж в одессе від професіоналів.

IDCEE 2011

Я написав масу анонсів кемпів\конференцій\неформальних тусовок, які вдалося відвідати упродовж останнього року (скоро рік, як я веду блог!) та навіть враховуючи це у мене трусяться коліна і тече слина від того масштабу, який почне накривати Київ вже з вечора понеділка.

По суті, ті з вас, хто вже має куплені квитки на два дні щастя IDCEE, розуміють мене в тій, чи в іншій мірі. А як бути тим, хто квитків не має і взагалі не чув про конференцію (хоч я трохи сумніваюся в такому варіанті)? Вам обов’язково слід прочитати мій звіт, опісля. Можливо, то буде серія звітів, навіть. Обов’язково, бо ще рік тому і я не здогадувався про її існування, а вже сьогодні допомагаю варити кашу організаторам.Я не передруковуватиму з сайту та прес-релізів про тему, мету та напрямки. Постараюся сказати про те, що для мене IDCEE.

Спілкуючись з нашими підприємцями (з більшою частиною ви знайомі) я неодноразово чув історії їхніх мандрів на закордонні конференції. Це тусовки, розмах яких захоплює з точки зору організації (підготовка починається, напевно, вже через тиждень), класу спікерів, якості контенту та нетворкінгу. Ті, що вміють безболісно з’єднати в собі все перечислине вище, стають культовими місцями щорічного збору (хто не знає про SVOD, TechCrunch Disrupt, Le Web). Для підтвердження сказаного приведу приклад: одного разу я на Startup Crash Test бачив панеліста у футболці SVOD 2000. Уявляєте цінність такої футболки? А уявляєте її цінність для власника?

Що я хочу від IDCEE? Я йду туди, чого мені ще хотіти :) А якщо чесно, то це чудова можливість взяти наступний левел по комунікації\нетворкінгу\власному позиціонуванню перед виходом на Європу і Америку.

Я обіцяю собі, що знайду час аби пробігтися “Алеєю стартапів” і вибрати, із 150 команд, тих, хто сподобається найбільше, щоб потім написати про них.

А ще, наш любий HelpTeam for events складатиме частину волонтерської підтримки. Що не менш приємно. Сьогодні ми вже зустрічалися для уточнення розпорядку роботи.

Якщо хтось із вас презентуватиметься на “Алеї”, то кличте в першу чергу :)

А тим, хто зацікавився – читайте всю інформацію на офіційному сайті.

Всім іншим – до зустрічі!

Постовий: Все більшу кількість людей захоплює зелений туризм, не як відпочинок, а як культура відпочинку.

Залишити відповідь