Фінал “Стартап-прискорювача” в рамках UA WEB Challenge

Артем Бабенко "Стартап-прискорювач"

Артем Бабенко презентує проект

Мав приємність представляти GrowthUP у складі журі на фіналі конкурсу “Стартап-прискорювач”, що відбувся 29 квітня. Сам конкурс проходив у рамках UA WEB Challenge і в ньому прийняли участь як розробники (паралельно з самим UWC), так і ті, хто подавався окремо.

Як розповіли організатори всього подалися близько 50-ти проектів з яких було відібрано 13. Ось список проектів:

 1. Eurisco – проект Артема Бабенка, технологія техпідтримки з можливістю трансляції відео. За словами Артема, менеджери інет-магазинів (на них в першу чергу орієнтувався проект) зможуть відслідковувати дії користувачів, що переглядають каталог і пропонувати свою допомогу за необхідності.
 2. iDanceNation – соціальна мережа для всіх, хто полюбляє танці.
 3. WebMed – віртуальна клініка через яку можна отримати консультацію в лікарів, записати на прийом, тощо.
 4. Plutos – персональна бухгалтерія. Автор казав, що вона якісно відрізняється від аналогів, та я так і не почув чим.
 5. EasyWay – не з’явилися.
 6. Страна Призов – не з’явилися.
 7. Espros – не з’явилися.
 8. TheLords – броузерна гра, яка виникла на основі офлайнової гри, придуманої авторами у 2004 році.
 9. TicketForEvent – популярний сервіс для організації продажу квитків на події. Не зрозумів для чого їм участь в цьому конкурсі :)
 10. GoodFun – не з’явилися.
 11. Tennisterin – проект одного з наших колишніх інтернів Кирила Мазура, дозволяє забронювати собі корт онлайн і знайти суперника для гри.
 12. PartyTV – онлайн-канал, що транслюватиме вечірки з популярних клубів, фешин-покази та інші “модні тусовки”.
 13. Lirullu – графічна капча drag-and-drop. Дозволяє забути про витрату часу на розкодування незрозумілих закарлючок при введенні капчі і що головне – дозволяє монетизувати капчу! Нам показали приклад: запитання було “Чи ти людина?” і з троьх пластино, на які нанесено літери, перестановками треба було скласти слово “YES”.

В самій презентації на фіналі взяли участь 9 старапів, ще 4 за незрозумілих обставин не вийшли на зв’язок і не з’явилися. Слід відмітити, що 2 презентації ми переглядали за допомогою Skype.

При оцінюванні нам пропонували проставити бали від 1 до 5 для таких параметрів: новизна ідеї, презентація, бізнес-модель, якість реалізації.

Перемогли:

1. Lirullu

2. TicketForEvent

3. Eurisco

4. PartyTV

5. WebMed

Місця в журі розділив з Русланом Савчишиним (засновник та директор MagneticOne, серійний підприємець), Євгеном Сисоєвим (керуючий партнер інвестиційного фонду AVentures Bridge Fund II), Микитою Сенченком (CEO WebMoney Україна) та Сергієм Калінчуком (засновник та директор бізнес-інкубатора IT Launchpad).

 

4 коментаря для “Фінал “Стартап-прискорювача” в рамках UA WEB Challenge”

   1.  так. І не лише Києва, там ще Львів, Вінниця, Дніпропетровськ теж є, здається. Всі маршрути із зазначенням транспорту громадського та з урахуванням нещодавніх реформ транспорту у Львові та Вінниці. Додаток для андроїда в них непоганий (правда, повна версія платна: на цьому, очевидно, і заробляють)

Залишити відповідь