Два цікавих анонси на середу, 28 березня

Events calendar

1.

По-перше, відбудеться Startup Crash Test. Нажаль, 29 тусовку довелося перенести на середину тижня, але вона обіцяє бути надзвичайно цікавою, для тих, кому вдастся вирватися. У нас додався новий партнер – група компаній 1+1, плюс змінили місце – тепер це один з найкращих знімальних майданчиків країни – 12 павільйон на ВДНХ. Тема краштеста – “Нові vs. старі медіа”. 

На дискусійну панель запрошені: Андрій Колодюк (інвестор, проект divan.tv), Вікторія Вірта (ivi.ru, rutube) та Олександр Ткаченко (гендиректор 1+1). Проекти, що проходитимуть краштест: LifeHacker (блог про продуктивність) презентуватиме Слава Баранський, Keddr (ком’юніті гіків, відеоогляди) представить Семен Кременюк, а Hubbub (голосова соціальна мережа) – Юрій Рифяк.

Захід пройде з 14.45 до 18.30. Реєстрація та детальна інформація на сайті СКТ.

2.

По-друге, в цей же день, з 14.00 до 17.00 відбудеться київський етап студентської гри “Залізний підприємець” (“Железный предприниматель”). Захід пройде у одному з конференц-залів компанії Microsoft Україна. Минулого року ми вже брали участь у організації цієї гри, та цього року Україна представлена 4 містами і ще одним півфіналом у Києві.

Суть: із зареєстрованих, що прийшли на подію формуються команди, потім розповідаємо кейс з технологією. Далі, команди вигадують проект на основі поданої технології та готують для нього презентацію. На це у них година часу. Вкінці команди презентуються перед журі (3 хв) і відповідають на питання (3 хв). Завершується гра обранням переможця, що відвідає півфінал.

Якщо маєте бажання відвідати гру у якості глядача – відписуйтеся тут у коментарях або пишіть мені на пошту opryshok@gmail.com, або пишіть у тві – @druh_opryshok , або пишіть у фб – fb.com/opryshok і я внесу вас до списку.

Залишити відповідь