DOU Startup Mixer. Частина 4: ніч з 16 на 17 грудня

DOU Startup MixerМайже 10 година, а це означає, що всі потрохи займають свої місця. Я ж почитав нічний твіттер і особисті повідомлення, тому поділюся з вами парочку цікавинок, які сталися протягом ночі. Нічого особливого, місцями робота над проектом, місцями фан.

Почну з найкумеднішого твіта учорашнього вечора, як на мене,  він належить @Olga_Oleynyk і стосується проекту Cycles (дівчата, не ображайтеся на цей невинний жарт :) – дивися зображення до на початку допису.

Перший  +1 падає в карму проекта Pull Right People, які ще звечора приготували гуглоформу для опитування аудиторії. Лінк покажу трохи пізніше, бо за ніч у них відбувся pivot (ключовий поворот) і хлопці її переробляють. Другий +1 команда отримує за те, що першими створили сторіночку на фб, щоб по мірі того як просуватиметься робота, росла кількість шанувальників. Лайкаємо тут :)

Ще одна сторіночка від StayHealthy (проект для профілактики захворювань) з’явилася за ніч. Лайкаємо тут.

Гарний підхід до нічної роботи проявила команда Stuffing. Але їм допоміг випадковий нічний знайомий, який стрімив відеопотік протягом всього часу. Вийшло таке собі реаліті шоу з роботою над стартапом. До речі, потік можна дивитися й зараз тут. Маленька особливість – камера постійно переміщується залом :)

Один з учорашніх презентантів поділився посиланням на матеріал, який описує його проект Anti-auction. Читаємо.

За ніч трохи змінилися склади команд, близько 11 години почнеться перша сесія з менторами. Після першого чекпоінта команди розійдуться по окремих кімнатах і почнуть роботу.

Наступний звіт буде по першому чекпоінту. Я дізнаюся остаточну кількість проектів, їх назви та склади команд.

Постовий: В наш час щоб розбиратися в речах потрібно дуже багато читати. Якщо ви, наприклад, любите годинники, то відрізнити копію від оригіналу неозброєним оком майже неможливо. Зазирніть до интернет магазин копии швейцарских часов, виберіть щось на свій смак і потім порівняйте з оригіналом – різниці ніякої!

Leave a Reply