DOU Startup Mixer. Частина 3: підсумки першого вечора

Canvas at DOU Startup Mixer
Якщо ви тут вперше, то раджу прочитати звіти: Частина 1 та Частина 2.

Почну з того, що Міксер виправда усі мої сподівання на 100%: такий формат дуже цікавий, зібралися надзвичайні учасники з серйозними амбіціями, проблеми, що виникали в процесі незначні у порівнянні із рівнем організації, ідеї місцями дуже навіть прикольні. Тепер детальніше.

Місце
Офіс Ciklum‘а – типовий представник когорти офісів європейського стандарту. Основне поле бою розгорнулося на 20 поверсі в затишному залі з окейним вай-фаєм (який за вечір всього один раз впав на 10 хв) і прекрасним виглядом нічного Києва. Протягом двох наступних днів учасникам будуть доступні кімнати на 19-му і 18-му поверхах для роботи на проектами.

Учасники
Загалом зібралося 70+ учасників з яких: 55 були налаштовані на серйозну роботу в проектах, кілька менторів вирішили одразу долучитися до проекту, кілька людей забігли подивитися “що і як” ну і я :)
По містах сказати важко, але під час презентацій кілька разів згадувався Дніпропетровськ.
Також чув, що завтра підтягнуться додаткові учасники в уже сформовані команди.
У підсумку з 30 ідей, які було спрезентовано утворилося 16 команд (що я вважаю дуже навіть чудовою конверсією). Найменше учасників у команді – 2, найбільше – 12 (і це не межа). Детальнішу інформацію про самі команди спробую зібрати завтра зранку.

Проблеми
За великим рахунком, вона була одна – синхронізація учасників після закінчення презентацій. Справа в тому, що той, хто не презентувався, занотовував собі проекти в яких хотів би попрацювати до блокнотика і потім лишалося знайти презентанта. А ті, хто презентувався і не зміг знайти в команду людей – залишилися за бортом (бо не дуже слухали презентації, а повторювали\відшліфовували свої).
Нічого страшного не сталося, просто формування команд забрало більше часу, ніж планувалося.

Хтось пішов додому, а хтось…
А хтось постелив на підлогу аркуш і почав розписувати все по односторінковому канвасу Алекса Остервальдера (Alex Osterwalder’s 1 page canvas approach to business model generation). Я так і залишив команду Work-n-Roll на підлозі :) Завтра і післязавтра буду слідкувати за їхньою роботою.

В першу ніч на позиції залишилися ночувати лише кілька приїзджих з Дніпропетровська і, можливо, частина організаторів. Оскільки серйозної роботи не передбачалося я поїхав відпочивати з надією, що ніч субота-неділя відіграється на нас повною мірою. 17 грудня з 9.00 я знову писатиму з Циклума.

Слідкуйте за апдейтами DOU Startup Mixer у цьому блозі, в моєму твіттері та на сторінці фб.

Постовий: Взимку не дуже походиш займатися на відкритий спортмайданчик. Раджу купить орбитрек і підтримувати фізичний стан на рівні до потепління.

Leave a Reply