Анонс: презентація стартапу Minution

Minution

Zip-архівність продовжує цілеспрямовано мене захоплювати.

Кілька хвилин тому отримав запрошення на презентацію стартапу Minution. Власне, запрошення адресувалося мені як блогеру, тому озброюся дзеркалкою і записником.

Сама презентація має стати логічним продовженням матеріалів з категорії “Startup” для якої я недавно написав вхідний пост.

Щоб якось окреслити для себе (та для вас – читачі) завтрішні події, кортко напишу сприйняте з отриманого запрошення, яке надіслав  projeсt-manager старапу Єгор Зубарець.

Minution

Minution – інтернет-проект, реалізований у вигляді торгової площадки. Власне, продавцями можуть бути як звичайні користувачі, так і професійні гравці. Зокрема, у запрошенні наголошено на інноваціях проекту, що (враховуючи категорію проекту) мене цікавить найбільше. Протестована альфа-версія Minution зорієнтована на споживчий ринок США з наступним розширенням географії користувачів. Останнє каже про велику впевненість у силах та інноваційності (уявляю яка конкуреція на тому ринку).

Презентація

Щоб завоювати увагу американських венчурних інвесторів\фондів (наразі не відомо кого саме шукають) потрібно випустити повноцінну версію проекту для чого треба $200 тисяч. Тож на презентацію запрошені вітчизняні бізнес-ангели у якості стратегічного чи часткового партнерства. На яких правах виступатимуть івестори не скажу, щоб зберегти трохи вашої цікавості.

Також, до рук потрапило і Executive Summary (резюме  проекту). В ньому є детальніша інформація про команду та ідею.

Іду

Отож, завтра, 3 березня, на 17.00 я прямую до бізнес-центру “Вектор”.

Додатково

Місць всього 25.

У запрошенні вказано, що будуть ласощі “розуміючи рівень запрошених гостей та час проведення” (цікаво, інвестори на таке спокушаються =)? ).

Якщо вас цікавить проект і ви хочете слідкувати за його розвитком,  записуйте необхідні посилання:

– сторіночка на Facebook для like’у – http://www.facebook.com/pages/Minution/193352884017270

– офіційний Twitter-акаунт – http://twitter.com/minution

– покищо недоступна головна сторінка продукту – http://minution.com

Ну і в найближчому часі читайте звіт про презентацію на цьому блозі!

2 коментаря для “Анонс: презентація стартапу Minution”

Залишити відповідь