Акція підтримки для ProstoPrint відбулася!

Флешмоб для ProstoPrint

Почну з того, що флешмоб у підтримку сервісу ProstoPrint, який постраждав на минулому тижні від дій УБОЗу, відбувся. І відбувся вдало!

По-перше, упродовж часу, поки ми знаходилися під будівлею УБОЗу (а потім і Київської прокуратури) жодних провокацій та протизаконних дій не було зафіксовано.По-друге, що головніше, працівники ПростоПрінту усміхалися і я на собі відчув, що ця підтримка була необхідна їм, як ковток свіжого повітря.

image_3.jpeg

По-третє, результат на обличчя (хоча, радше на папір), та про це далі.

Збиратися небайдужі почали ще з 8 ранку. Нажаль, я зміг приєднатися тільки о 13. Кожен учасник флешмобу отримував футболку з надзвичайно актуальним прінтом (ні-ні, не “Спасибо жителям Донбаса…”) “НЕ БОЙСЯ” на грудях і урлом ПростоПрінта на спині. Це добре відділило нас від перехожих, що кидали погляди “нерозуміння” у наш бік і зрідка підходили, аби запитати “яка мета акції”. До речі, футболки до 4 ранку друкували самі працівники Простопрінту. Окрім тих, хто одягав футболку і приєднувався до розмов перед будівлею УБОЗу були й ті, хто на кілька хвилин у обідню перерву вибіг з роботи, перед чим на офісному прінтері роздрукував слова підтримки, на кшталт “Простопрінт. Блондики с вами :)”.

image_1.jpeg

Увесь друкований контент залишався тут же – на деревах та стовпах з гарантією зняти все о 16 годині.

image_2.jpeg

Трохи згодом з’явився Денис Олейніков та юрист, який веде справу. А вже через кілька хвилин ми дружньо прямували зі скаргою на УБОЗ до Київської прокуратури, благо вона знаходиться в кількох кварталах.

image_5.jpeg

Продовжуючи спілкування та без зайвого привертання уваги ми простояли під будівлею близько 20 хвилин, після чого з дверей вийшов пан Олейніков з підписаною у прокуратурі скаргою на УБОЗ. За його словами “там” уже про все знали, тож нічого не довелося розповідати/доводити заново.

image_6.jpeg

Опісля, частина учасників акції підтримки повернулася до будівлі УБОЗу і виконала обумовлені правила розміщення друкованих матеріалів на деревах/стовпах.

Як бачите, маленька перемога у війні за нами. Дуже приємно було бачити усіх небайдужих, які пам’ятають “ТАКЕ може статися з кожним”. Продовжуємо слідкувати за ситуацією. Та робімо це через перевірені ЗМІ.

Окреме спасибі Кості @Outofscope за фотографії.

Free ProstoPrint!

Leave a Reply