Startup Mixer: 48-годинний марафон з печеньками і менторами

Мрію про скажений 48-годинний марафон з того часу, як прочитав про проект Garage48. І ось, дочекався – DOU Startup Mixer.

Для тих, хто нічого не знає і не має асоціацій з жодним із наведених заходів, розкажу коротко про формат і цілі.

Припустимо, раз на тиждень, коли ви повертаєтеся з шикарного офісу однієї з аутсорсингових компаній чи якого-небудь монстра ринку на кшталт Яндекса або Групона, одна й та сама ідея створення соціальної мережі (вибачте за ололо, але так задумано) для любителів видобувати корінь із 64 без калькулятора (надіюся, такої ще нема) не дає вам нормально рулити на вільній дорозі але веселить в пробці. Але ж коли цим проектом займатися? Так от, вихід є. Більше того, є місце, є люди і є 2 доби на те, щоб втілити в життя ідею.

Що на практиці?

На практиці, приходиш на Міксер – пітчиш таких же – набираєш команду – набираєш менторів – проходиш 3 чекпоінти (дорівнює – створюєш продукт) – показуєш демо і ти в переможцях! І все це за 48 годин на вихідних!

Коли, де, хто і вартість?

Стартуємо сьогодні, 16 грудня о 19.00 з вступного слова, презентації ідей та набору команд. Протягом суботи, 17 грудня, відбудуться два чекпоінти та 2 сесії від менторів. Протягом неділі, 18 грудня, відбудеться ще 1 чекпоінт, репетиція пітчів, демо-виступ та нагородження переможців.

Відбуватиметься все в офісі компанії Ciklum, що на вулиці Амосова, 12 в Києві.

До участі запрошуються абсолютно всі! Якщо у вас немає ідеї – не біда, зможете увійти в чиюсь команду. Вартість участі вимірюється 100 грн.

Список менторів теж на висоті:

– Антон Рудич (X-Tend Developement Group, Turne.com.ua, IZUM.ua, Rabota.com.ua)
– Brad Hoover (CEO of Grammarly (Kiev), ex-VC at General Catalyst Partner, (Boston)
– Бас Годска (підприємець, інвестор, власник агенції Gogolmedia, засновник інкубатора ACRobator)
– Егор Анчишкин (CEO Zakaz.ua, ex-CTO Viewdle.com)
– Алексей Орап (засновник і СEO YouScan, в минулому директор з розвитку Яндекс.Україна)
– Ragnar Sass (Co-founder and member of the board в Garage48 Foundation, co-founder Pipedrive.com, (San Francisco/Tallinn)
– Андрей Хорсев та Алексей Иванкин (Компанія 908. Проекти klumba.ua, audiko.net, ангельскі інвестиції, Дніпропетровськ)
– Арман Дарини (співзасновник Official Human)

– Максим Школьник (СЕО Address.ua)
– Алексей Малышев (в минулому директор офісів Ogilvy PR в Москві та Києві).

 

Мій марафон
Вперше я буду на такому заході. В ідеалі хочу побачити все з середини, зарядитися адреналінчиком і працювати в режимі генерації контенту безпосередньо з місця подій.
Мене можна буде читати тут (скоріше за все по чекпоінтам – з підсумками) та в твіттері @druh_opryshok по хештегу #doumixer.

Постовий: Влітку я багато часу проводжу на водоймах. Але ніколи не пробував альтернативи поплавку. Тому зараз шукаю нахлыстовые удилища – варіант  більш активної риболовлі.

1 коментар для “Startup Mixer: 48-годинний марафон з печеньками і менторами”

Залишити відповідь