29 листопада відбудеться Seed Forum Ukraine (оновлено)

Постовий: зазвичай певному дитячому вікові відповідають певні покупки, проблему з їх вибором вирішує интернет магазин детских товаров, пробуємо.

SeedForum Ukraine 2011

Кілька слів про цей захід, щоб ви визначилися чи варто туди реєструватися і за позитивної відповіді на це питання – вчасно все зробили.

Український Сід Форум є частиною глобальної ініціативи, яка позиціонує себе як “благодійний фонд”. На даний момент організатори говорять про 40 країн та 60 міст, де форуми регулярно проводяться. Наприклад, з українським (а конкретно – київським) на листопад було заплановано 5 таких заходів. А ще, 9 років роботи, 12000 інвесторів, 1200 компаній та інші цікаві моменти, детальніше про які можна прочитати на офіційному сайті.

Стартапам

Стартапам пропонується заповнити онлайн-анкету та чекати експертного відбору. Потім співбесіда, пітч-треніг, виступ на київському форумі і поїздка на закордонні. На жаль, всі анкети приймалися до 3 листопада, тому в якості проекту потрапити на форум вже немає можливості.

Відвідувачам

Але є можливість потрапити у якості відвідувача. Для цього достатньо зазирнути на сторінку реєстрації, заповнити форму і отримати підтвердження. Раджу одразу ж це зробити, організатори наголошують на обмеженій кількості місць. Окрім того, участь безкоштовна.

Програма

Жодної згадки про сформовану адженду не знайшов. Смію припустити, що виступів, окрім церемонії відкриття форуму, не буде. Будуть презентації проектів і спілкування. Враховуючи, що організатори просять резервувати собі практично увесь день (11 годин), презентацій буде багато.

Дата, місце, час

29 листопада.

Приміщення Торгово-промислової палати України за адресою вул. Велика Житомирська, 33, 4-й поверх, велика конференц-зала «Колізей».

з 9 до 20.

Планую бути, тому вже зареєструвався.

UPD: Через те, що багато з проектів пізно дізналися про форум і почали подавати заявки трохи пізніше за поставлені терміни, організатори вирішили продовжити реєстрацію і проведуть ще один тренінг перед самою подією. Тому, маєте шанс!

 

Постовий: шукати сантехніка, потім чекати доки він прийде – довго. Швидше просто купить кран і змінити його самому.

5 коментарів для “29 листопада відбудеться Seed Forum Ukraine (оновлено)”

Залишити відповідь