16 квітня – Foursquare Day: свято мерства і бейджа ;)

Foursquare Day 2012

Для мене питання “Для чого чекінитися у Foursquare?” давно вже отримало заслужену відповідь “Бо це вирішує мою проблему”, що є найкращим показником для будь-якого стартапу. Через Foursquare я шукаю місця для відпочинку, зустрічей; читаю цінні підказки від відвідувачів при перегляді меню; знаю де гуляють чи розважаються друзі; слідкую за переміщеннями тих, хто складає компанію в мандрах, у незнайомих містахі т.д.

Не розповідатиму про Foursquare, бо впевнений, що 90% усіх, хто знає мене, й так користуються цим чудовим геолокаційним сервісом. А 10% порекомендую читати foursquare.org.uaВласне, хотів тільки сказати, що 16 квітня – Foursquare Day – (день 4х4) форскверщики по всьому світу об’єднуються у групи, щоб обмінятися цінним досвідом “утримання мерств”, “правильного створення веню”, “отримання бейджів” та просто помірятися “піськами” в улюбленому сервісі.

Київське ком’юніті спочатку поквестить, а ввечері – десь із 19.00 – відбудеться вечірка у закладі FOODTOURЇST.

Більше деталей про квест та Foursquare Day там – http://foursquare.org.ua/4sq-day

Приходьте, навіть якщо маєте менше 10 мерств ;)

Постовий: Погода явно не сприяє тим, хто любить бігати. У цьому випадку краще  беговая дорожка купить і забуди про калюжі та мокру голову на ранковій пробіжці

Залишити відповідь