13 грудня – рибний день від GrowthUP

Brad Hoover. How to startup a startup?

Цей тиждень дуже цікавий на події. Кожного дня я буду задіяний у якихось активностях (як наших, так і чужих). Про частину з них писатиму тут, про частину ви зможете дізнатися лишень через мій твіттер чи фейсбук, та й то у вигляді маленьких тізерів. Отож, 13 грудня.

Початківцям

На 14.00 щиро запрошую (і наполегливо раджу) студентам та підприємцям початківцям завітати у Велику фізичну аудиторію, що розміщена у 1 корпусі КПІ за адресою проспект Перемоги, 37.

На вас там чекатиме Коля Савін з бізнес-інкубатора GrowthUP, який прочитає вступний семінар на тему «Обережно! Технологічний бізнес!». Будуть розкриті поняття, отримані відповіді на ключові для молодого підприємця питання, розібрані деякі кейси, викриті карти інвесторів та ще багато чого цікавенного. Тривалість виступу близько 2 годин.

ВХІД ВІЛЬНИЙ!

Другий етап

О 18.30 ми чекаємо на вас в офісі компанії Cisco за адресою вулиця Миколи Грінченка, 4. В якості лектора було запрошено Бреда Хувера (Brad Hoover), виконавчого директора софтверної компанії Grammarly, розробники якої територіально знаходяться на Україні.

Пан Хувер анонсував цікавий за змістом заголовок “How to startup a startup?”. Слід звернути увагу, що семінар читатиметься англійською мовою.

Оскільки Бред Хувер має досвід венчурного інвестора і підприємця – очікуйте лайфхаки та різного роду інформацію з папки “TOP SECRET” :)

РЕЄСТРАЦІЯ

Залишити відповідь