Зворотній зв’язок (upd)

Я кілька разів звертав увагу на слова Довгополого,  що стартап – це про тих,  хто цінує своїх кастомерів,  не дивлячись на те,  які успіхи у засновника в минулому і скільки вони принесли грошей. Цінувати,  в його розумінні,  це витрачати на них час – відповідати на листи,  хоча б раз на тиждень піднімати слухавку і телефонувати, запитуючи зворотній зв’язок. Нова компанія – все починається з початку.
Так от,  за півтора роки,  поки я слідкую за цим ринком і майже щодня реєструюся в нових проектах, мені всього 1 раз надійшов лист,  згенерований не системою, а написаний людиною. А тиждень тому хтось за океаном підняв трубку і зателефонував, бачачи, що я не отримав результату пробуючи їхній продукт. Подзвонив, уявлення не маючи, якою мовою відповім я і де знаходжуся територіально. А взамін отримав перелік всіх проблем та думки,  які у мене виникли в процесі.

UPD: мені написали Hypercomments і запропонували встановити їхню систему коментування на цей бложик. Почитав, подивився на сайтах, де вона вже працює і мені сподобалося. Дійсно новий підхід – коментування слів, конкретних фраз та фотографій одразу в тексті матеріалу. Встановлення, а головне – імпорт накопичених коментарів, набагато простіші ніж у Disqus, який стояв тут останні 2 роки.

2 коментаря для “Зворотній зв’язок (upd)”

  1. Це, доречі, сильно покращує твоє ставлення до продукту. Коли тобі пишуть листи реальні люди, що зацікавлені в тобі. і додає виразності проекту, не один з сотні інших, а проект з обличчям.

Залишити відповідь