Другий контакт

За підтримки: Знати закони для підприємця так само важливо. Вибирайте серед того, що пропонує магазин юридичної літератури http://lawbooks.in.ua з доставкою по Києву та Україні.

Вечорами спілкуюся з ЦА одного проекту. Сама ЦА розділена на дві категорії: покупці і продавці. Так от, коли ми тиждень тому вперше говорили з людьми і вони обіцяли поглянути на сайт трошки пізніше (бо: зараз з мобільного, на роботі, нема часу, п’ю чай), але виявляли цікавість, ми просто дякували за час і йшли. Скажу одразу: всі розмови велися у ВК, що теж вносить свої корективи.

Пройшов тиждень і переглядаючи старі повідомлення ми побачили багато таких відповідей (десь 50%). Тому, сьогоднішніх 2 години присвятили “другому контакту”. В залежності від попереднього повідомлення ЩОРАЗУ ІНАКШЕ продовжували спілкування, роблячи його максимально “людським”. У результаті отримали більше половини повідомлень в дусі: “о, спасибі, що нагадали, бо я дуже хотів спробувати, але просто забув”. Плюс, якщо хтось питав, то можна було похвалитися результатами роботи за тиждень.

Я розумію, що все це з розділу “Нотатки Кепа”, та коли згадую розсилки від 90% проектів у стилі: “Привіт %Вася%, ти вже 2 тижні до нас не заходив. А тут вже 100500 твоїх друзів”, які я майже ніколи не читаю, а відправляю в “спам” чи просто шукаю кнопку “відписатися”, то складається враження, що дехто з Кепом не знайомий.

Залишити відповідь