Грабуй, убивай, відкуси шмат пирога

“Ця срана влада краде наші гроші”. Таке можна почути в кожній маршрутівці, по всій Україні, щодня. Більше того, з огляду на минулі роки, ці звинувачення не безпідставні. Але. Україна, як відомо, починаєтьсе з тебе. А українці – нещасні і знедолені.

Печеніжин, згдіно до Закону, належить до числа гірських населених пунктів (повний перелік – http://www.uazakon.com/documents/date_1v/pg_ijnqxl.htm), що дає громадянам, які проживають тут, певні пільги. Ось копіпейст із закону:

Стаття 6. Пільги громадянам, яким надано статус особи, що проживає і працює (навчається) на території населеного пункту, якому надано статус гірського

2. Розмір державних пенсій, стипендій, всіх передбачених чинним законодавством видів державної матеріальної допомоги громадянам, які одержали статус особи, що працює, проживає або навчається на території населеного пункту, якому надано статус гірського, збільшується на 20 відсотків.

Живеш, працюєш або навчаєшся на території Печеніжина? Отримай  +20% до своєї матеріальної допомоги! Держава піклується про тебе!

А в той же час жителі сусідньої Коломиї люто ненавидять жителів Печеніжина за такі пільги. Ненавидять, доки в їхню світлу голову не закрадається думка: “А чим я гірший? Теж хочу +20%!”. Причому, зовсім немає значення чия це світла голова: пенсіонера чи вагітної дружини місцевого дрібного бізнесмена (гроші заробляють без “кумівства” та інших “підмазувань”). Тож, після множення “соціальна допомога на дитину” * 20% вона підкидає чоловікові ідею прописати її у печеніжинських родичів. Схема проста: прописана у населеному пункті гірського типу дружина вносить до сімейного бюджету на 20% більше грошей, а сім’я й далі продовжує жити в місті, отримуючи чудові пільги для “задрипаних селян”. Красиво? Геніально!

Мотивація? Все просто: “Ця срана влада краде наші гроші…” Чого б не помститися. Замкнене коло де “українці – нещасні й знедолені”.

1 коментар для “Грабуй, убивай, відкуси шмат пирога”

Залишити відповідь